S námi se nespálíte


Služby

Jelikož je požární bezpečnost a prevence velmi důležité téma s ohledem na možné ztráty na životech, zdraví a v neposlední řadě majetku, bylo vypracováno a do chodu uvedeno několik zákonů, vyhlášek a z nich vycházejících krizových scénářů, jimiž je třeba se řídit. Jsme pochopitelně povinni z nich při revizích a poskytovaných školeních vycházet a je tudíž jen pochopitelné, že je našim prvořadým cílem sbírat v tomto oboru co jak možno nejvíce zkušeností, které můžeme při své práci uplatnit a na školeních je předat dál, stejně jako být velmi dobře obeznámeni se všemi formálními náležitostmi, které je třeba dodržet pro zajištění maximálního zabezpečení životů, zdraví a majetku. Jistě, vždy je zde šance, že dojde k nějaké nehodě. Proto jsme tady a děláme vše proto, abychom Vám pomohli těmto nehodám předcházet a zároveň Vás připravit na situaci, v níž se budete s nastalými problémy nuceni vyrovnat. Odtud naše motto: „Pořádek musí být, až pak může hořet.“

Provádíme:

  • Revize hasicích přístrojů
  • Revize protipožárních dveří
  • Revize hydrantů
  • Odborná školení požární ochrany

To vše na nejlepší možné úrovni, neboť si jsme velmi dobře vědomi toho, že mnohdy stačí sebemenší pochybení či přehlédnutí drobného detailu a je doslova oheň na střeše. A těch pár kaček co nám za to dáte nám pomůže se uživit a vás to zase tak nezruinuje. Nebo ano?

Revize hasicích přístrojů

Na základě právních předpisů, normativních požadavků a průvodní dokumentace výrobce bezpečnostní techniky zajišťujeme pravidelné kontroly a opravy hasicích přístrojů.Prostě se snažíme, aby bylo všecko v cajku, jak se říká u nás na Moravě.

Revize protipožárních dveří

V případě požáru je pasivní ochrana stejně důležitá jako ta aktivní. Protipožární dveře napomáhají získat čas na evakuaci objektu a zabraňují dalšímu rozšíření ohně. Je proto nutné, aby byly v tom nejlepším stavu, což při pravidelných kontrolách hlídáme.

Revize požárních hydrantů

Krom přenosných hasicích přístrojů jsou nedílnou součástí aktivní protipožární ochrany i požární hydranty, jejichž pravidelná revize je ze zákona vyplývající nutností.

Tisknout© 2018, Michal Hill – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3