S námi se nespálíte


Dědictví po tatínkovi

Firmu vedu po tatínkově smrti v roce 2003 sám již devátým rokem. Předtím jsem s ním pracoval ve formě výpomoci a víceméně jako brigádník, který si vydělal na útratu při studiu vysoké školy. Což bylo skvělé, protože v devadesátých letech jsem chtěl cestovat a jak jinak vydělat peníze než v rodinném podniku.Tátova smrt mně zastihla jako zaměstnance Městského soudu v Brně a s tehdejším platem bylo rozhodnuto, že firmu prostě převezmu. Nedalo se ani nic jiného dělat, pustit všechny klienty,které táta měl konkurenci se mi opravdu nechtělo. A tak jsem zůstal u všech stěžejních bodů, které táta dodržoval:

Tátův a můj hlavní bod

Na prvním místě musí být vše v naprostém pořádku. Díky tomu je hlavní prioritou vše doladit k celkové dokonalosti. Ta je základem nejen u nařízených formalit, ale především u celkové bezpečnosti. Jó hasiči jsou největší rýpalové...někdo by to řekl i jinak,že?

Bonus

Spolupráci s našimi klienty se vždy snažíme stavět na přátelském vztahu, postaveném na kvalitě odvedené práce a naprosté dochvilnosti. A hlavně já jsem velmi pozitivní člověk se smyslem pro humor, což je nad všechny peníze.

Tisknout© 2018, Michal Hill – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3